Metalų laužo supirkimas

Ekoterra superka iš įmonių bei gyventojų įvairiais kiekiais visokių išmatavimų juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą, nenaudojamus metalinius įrenginius ar jų sudedamasias dalis, metalines konstrukcijas.

Visų superkamų juodųjų ir spalvotųjų metalų rūšių galiojančius įkainius galite rasti mūsų tinklapiuose www.metalukainos.lt (Kuprioniškių ir Valčiūnų supirkimo vietų kainos) ir www.lauzosupirkimas.lt (Kirtimų g. 61 supirkimo vietos kainos). 

Gyventojams

Seimas 2013 m. gruodžio 12 d. priėmė įstatymą Nr. XII-663, pakeičiantį Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą (GPMĮ), pakeisdamas nuostatas dėl GPM tarifų taikymo, prekiaujant netauriųjų metalų laužu.

Įtvirtinta, kad GPM 5 proc. tarifas taikomas pajamoms, gautoms pardavus ar kitaip nuosavybėn perleidus netauriųjų metalų laužą. Panaikinta ir galimybė kreiptis dėl GPM perskaičiavimo (apskaičiavimo iš gautų pajamų atėmus numatytas išlaidas), pardavus netauriųjų metalų laužą.

Pakeitimas taikomas apskaičiuojant ir deklaruojant 2014 metų ir vėlesnių mokestinių laikotarpių pajamas.

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=462516&p_tr2=2

Įmonėms

Juridiniai asmenys parduodami metalo laužą, išrašo metalo supirkėjui sąskaitą- faktūrą nurodydami PVM.  Pagal PVM įstatymo 96 str.1 dalį prievolė priskaičiuoti ir sumokėti į biudžetą tenka pirkėjui, todėl pardavėjui sąskaita-faktūra apmokama be PVM (www.metalukainos.lt kainos yra nurodytos be PVM).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.