ĮMONĖMS

Ekoterra superka įvairias metalo ir automobilių laužo, elektros ir elektroninės įrangos, akumuliatorių rūšis.

Atsiskaitome už superkamą metalo laužą iš karto po metalo priėmimo arba pagal pasirašytos bendradarbiavimo sutarties įsipareigojimus. Atsiskaitymo būdai – grynieji pinigai arba banko pavedimas į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Visų superkamų atliekų rūšių galiojančius įkainius galite rasti mūsų tinklapiuose www.metalukainos.lt ir www.lauzosupirkimas.lt

Dėl kainų parduodant metalų laužo ir kt. atliekų didesnius kiekius (virš tonos) prašome teirautis tel. +37060997746.

Dėl prievolės sumokėti PVM:

Juridiniai asmenys parduodami metalo laužą, išrašo metalo supirkėjui sąskaitą- faktūrą nurodydami PVM.  Pagal PVM įstatymo 96 str.1 dalį prievolė priskaičiuoti ir sumokėti į biudžetą tenka pirkėjui, todėl pardavėjui sąskaita-faktūra apmokama be PVM (www.metalukainos.lt kainos yra nurodytos be PVM).

DRAUDŽIAMŲ SUPIRKTI NETAURIŲJŲ METALŲ LAUŽO IR ATLIEKŲ SĄRAŠAS

Atkreipkite dėmesį, kad yra LR ŪKIO MINISTRO Į S A K Y M A S Nr.4-1081(2012-11-09 ) (nuoroda žemiau) ribojantis netauriųjų metalų laužo ir atliekų supirkimą:

Draudžiama yra supirkti  iš fizinių ir juridinių asmenų įmonių iškabas,  kanalizacijos, vandentiekio, dujotiekio ir kt. trasų šulinių dangčius ir žiedus,  lietas šiukšlių dėžes, vamzdžius ir šilumos tinklų armatūrą, kurių skersmuo didesnis kaip 50 mm,  kelių statinių įrangą ir kt. pagal įsakymą, jeigu tie asmenys NEPATEIKIA dokumentų, įrodančių, kad daiktai priklauso jiems nuosavybės teise.

Elektros ir ryšių ūkio įrangą (tiksliau žiūrėkite įsakyme) galima supirkti tik iš juridinių asmenų, kurių ūkinėje veikloje susidaro šie daiktai, ir jeigu jie pateikia dokumentus, įrodančius, kad daiktai priklauso jiems nuosavybės teise.

Motorines transporto priemones bei priekabas galima supirkti iš fizinių ir juridinių asmenų, jeigu jie pateikia dokumentus, įrodančius, kad daiktai priklauso jiems nuosavybės teise.

Elektros ir elektroninės įrangos sudedamąsias metalines dalis ir metalinius komplektavimo gaminius galima supirkti tik iš juridinių ir individualia veikla besiverčiančių fizinių asmenų, kurių ūkinėje veikloje susidaro šios dalys ir komplektavimo gaminiai, jeigu šie asmenys pateikia dokumentus, įrodančius šių dalių ir komplektavimo gaminių susidarymą jų vykdomoje ūkinėje veikloje.

Plačiau skaitykite http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=437197&p_query=&...

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.