Transportas / Konteineriai / Demontavimas

Norimą parduoti metalo laužą galite atvežti į Ekoterros supirkimo vietą savo transportu, arba galite pasinaudoti mūsų įmonės transportu. Turime didelį transporto parką, kad galėtume užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą.

Paprastą ir efektyvų išlaidų atžvilgiu rūšiavimą ir transportavimą užtikrina tinkami atliekų surinkimo konteineriai. Tikriausiai teko matyti žalius Ekoterros prekiniu ženklu pažymėtus konteinerius gatvėse ar statybos objektuose. Surinkimui skirtus konteinerius pristatysime į Jūsų nurodytą vietą, o vėliau pasirūpinsime jų išvežimu.

Siūlome patikėti Ekoterros patyrusiai komandai įvairių metalinių konstrukcijų, esančių Jūsų teritorijoje, demontavimą. Patikėdami mums šiuos darbus atsikratysite organizacinių rūpesčių, susijusių su objekto ardymu, metalų laužo pakrovimu bei transportavimu.

Norėdami pasinaudoti Ekoterros teikiamomis konteinerių pateikimo, metalo laužo pakrovimo, išvežimo, metalinių konstrukcijų demontavimo paslaugomis skambinkite telefonu +370 61245990

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.