Automobilių laužo supirkimas

Ekoterra sunaikinimui priima visų tipų transporto priemones.

Perduoti transporto priemonę utilizavimui gali tik jos savininkas arba įgaliojimą pateikęs asmuo. Jeigu automobilio savininkas yra fizinis asmuo, tuomet įgaliojimas turi būti notariškai patvirtintas. Jeigu savininkas yra juridinis asmuo, tuomet užtenka ant įmonės firminio blanko parašyto įgaliojimo, patvirtinto direktoriaus parašu, bei įmonės antspaudu. 

Supirkimo vietoje tikrinami transporto priemonės dokumentai, registracijos duomenys, taip pat ją pristačiusio asmens tapatybė, bei išduodamas oficialus transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas. Šį pažymėjimą pateikus Valstybės įmonei „Regitra“ galima išregistruoti automobilį.

Superkamų utilizavimui automobilių ir jų dalių galiojančius įkainius galite rasti mūsų tinklapiuose www.metalukainos.lt (Kuprioniškių ir Valčiūnų supirkimo vietų kainos) ir www.lauzosupirkimas.lt (Kirtimų g. 61 supirkimo vietos kainos).

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.